Automatinis purškiamų dažų aparatas SPM1300PU
Automatinio aprašymasPurškimo dažų mašina
SavybėsAutomatinisPurškimo dažų mašina
lSkaitymo barjeras
lPurškimasSistema
- Vožtuvų ir laiko valdymą gali tiesiogiai valdyti programinė įranga.
lSlėgio sistema
lPerteklinio purškimo filtravimas
lKonvejerių sistema
SPM1300 gali būti komplektuojamas su juostiniu konvejeriu arba kaištinio tipo konvejerių sistema
lValdymo skydas
Techniniai parametraiAutomatinis purškimasDažymo mašina
| Modelis | SPM1300PU |
| Maksimalus purškimo plotis | 1300 mm |
| Maksimalus ruošinio storis | 80 mm |
| Maks. šėrimo greitis | 5 m/min. |
| Oro slėgis | 0,5–0,8 M per metus |
| Bendra galia | 13 kW |
| Pėdos atspaudas | 5400 * 4400 * 2500 mm |
| Svoris | 4000 kg |
| Operatorius | 2 asmenims |
Automatinių purškimo dangų sistemų pritaikymas
| Pakeltos arba išlenktos plokštės | Plokščios ir pakeliamos durys | Vidaus ir lauko baldai |
| Laiptai | Langai | Miegamieji |
| Vidaus dangos | Išankstinio dažymo lapas | Triukšmo barjerai |
| Plokščios plokštės išorinių sienų dangai | Pakabinamos lubos | Metalo lakštai ir plokštės |
Efektyvios dengimo sistemos beveik bet kokiai pramoninei dengimo paskirčiai
| Mediena ir medienos pagrindu pagamintos medžiagos | Plastikas | Metalas |
| Purškiamas lakas | Kitos purškimo priemonės | Purškimo pistoletų variantai |
Naudojimo privalumaiPANELIŲ AUTOMATINĖ DAŽYMO MAŠINA
Greitis ir produktyvumas
Nuoseklus padengimas
Prieinama ir paprasta naudoti
Purškimo mašina ar rankinis purškimas?
Investuokite įPANELIŲ AUTOMATINĖ DAŽYMO MAŠINAŠiandien
Kaip automatizuota apdaila gali sutaupyti jūsų verslo pinigų?
Kas yra automatizuota apdaila?
Kodėl verta pirkti automatinę apdailos įrangą?
Kokybė svarbi
Šiandienos darbo rinka yra sudėtinga
Padidėjusi gamyba
Purškimo mašina virtuvės spinteles galima apdoroti 75 % greičiau nei rankiniu būdu.